Asansör Arıza Ve Bakım

Tuzlada Asansör 

Asansör Bakım ve Onarımı

Marka Asansör, asansör bakımı ve onarımı için hizmet vermektedir. Şirketin tüm uzmanları, 29/6/2016 tarihli ve 29757 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Asansör Yönetmeliği (2014/33/AB) kapsamında Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti Teknik Düzenlemeleri ve Kararnamesi uyarınca son derece nitelikli ve eğitimlidir.

İstanbul'un farklı İlçelerindeki asansörlerin bakım maliyeti farklı miktarlarda değişir, ve bazıları: asansör tipi (makine daireli veya makine Dairesiz), taşıma kapasitesi (asansörün kaç kg kaldırabileceği veya kaç yolcu olduğu), durak sayısı (asansörün yükseldiği kat sayısı) ve asansör üreticisi gibi farklı göstergelere dayanarak belirlenir, çünkü yerli ve yabancı üreticilerin asansörlere servis maliyeti farklıdır, üretimde teknolojilerin ve elektroniklerin değişen karmaşıklığının uygulanması nedeniyle. Ayrıca, fiyat ekipmanın Kurulduğu yıla ve yaşına göre de değişir.

Firmamız asansörlerinizin bakım ve onarımını yaparken size bazı Garantiler verir?

Marka Asansör, asansörünüzün çalışmama süresini minimumda tutmaya çalışır. Kapsamlı ve eğitimli asansör teknisyenleri ile profesyonel olarak servis verilen ekipmanlardan emin olabilirsiniz. Müşterilerimizin beklentilerini sürekli olarak karşılar veya aşarız.

Yeşil Etiket

Asansör Yeşil Etiketi Hakkında Daha fazla bilgi Almak mı İstiyorsunuz ?

Asansör Revizyon

Sürekli Arızalanan Ve size Problem olan Asansörünüzü İyileştirin

Teknik Servis Hizmeti

Bir Türlü Probleminize Çözüm Bulamadınız mı ?

Asansör Montaj

Personelimiz Asansör Montajı Hakkında Bütün Sorularınızı Cevaplamaya hazır

Daha Fazla Bilgi için !

Bize sormak istedikleriniz mi var?
Bizi Arayın : 0535 729 64 61